Bizi Arayın

0 212 853 03 10

Bize Yazın

info@nevatransport.com

Hakkımızda

NEVA ULUSLARARASI TAŞIMACILIK genç ve dinamik kadrosu ile hızla gelişmekte olan uluslararası taşımacılık sektöründe, kara taşımacılığı, proje ve ağır yük taşımacılığı, ekspres minivan taşımacılığı hizmetleri sunarak firmalara özel çözümler üreten %100 Türk sermaye yapısı olan, sektörde hızlı adımlarla büyüyen bir firmadır.

NEVA ULUSLARARASI TAŞIMACILIK olarak, müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutuyoruz. Her müşteri ihtiyacını, endişeyi ve hedefi önemsiyor ve onlara en iyi taşıma çözümlerini sunuyoruz. Deneyimli ve profesyonel ekibimiz, karmaşık lojistik sorunlarına çözüm bulma konusunda size yardımcı olacaktır.

NEVA ULUSLARARASI TAŞIMACILIK taşımacılık sektörünün yeniliklerini yakından takip ediyor ve müşterilerimize en son teknolojileri ve en verimli çözümleri sunuyor, güvenliği ve sürdürülebilirliği her zaman öncelik olarak kabul ediyor. 

NEVA ULUSLARARASI TAŞIMACILIK koşulsuz müşteri memnuniyeti ile dış ticarette çözüm ortağınız olarak, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı, eğitimli ve profesyonel kadrosu ile komple ve parsiyel karayolu taşımacılığında “özenle, güvenle” hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ :

Kaliteli hizmet, mutlu müşteri, eksilmeyen güven…

VİZYONUMUZ :

Firma ilkeleri doğrultusunda yeni teknolojileri takip ederek global ticarete konu olan tüm ürünleri taşıyarak müşterilerimize yüksek kalitede hizmet vermek için varız.